Kapitał dla przedsiębiorców
Projekty dla inwestorów

 • Wspólny interes to inicjatywa przedsiębiorców i firm z wieloletnim stażem.
 • Odnieśliśmy sukces w wielu dziedzinach – znamy oczekiwania przedsiębiorców i inwestorów.
 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie prawne, proceduralne i marketingowe dla emisji crowdfundingowych.
 • Dzięki szerokim kontaktom biznesowym pomożemy dotrzeć do potencjalnych inwestorów.
 • Prowadzimy atrakcyjną komunikację oraz kampanie marketingowe i społecznościowe.
 • Stawiamy na skuteczność i nie "przepalamy" budżetów marketingowych.
 • Wspieramy rozwój naszych klientów przez dodatkowe usługi i sprawdzonych partnerów
  na preferencyjnych warunkach.

Przedsiębiorcy i firmy tworzące Wspólny Interes mają bogate doświadczenia w następujących obszarach:

 • doradztwa i pozyskiwania finansowania,
 • współpracy z bankami i funduszami inwestycyjnymi,
 • marketingu internetowego, 
 • komunikacji medialnej i public relations,
 • tworzenia stron internetowych i serwisów wizerunkowych,
 • projektowania graficznego, sesji zdjęciowych i produkcji filmowej,
 • doradztwa prawnego i transakcyjnego,
 • treningu personalnego i mentalnego,
 • realizacji własnych projektów biznesowych w branżach: usługi dla biznesu i IT,
  nieruchomości, spożywczej, restauracyjnej i innych.

Wybrani partnerzy Wspólnego Interesu:


Od 2008 roku dostarcza nieprzerwanie dla swoich klientów najbardziej skuteczne i technologicznie zaawansowane rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Przez ten czas zrealizowanych zostało kilkaset projektów różnej wielkości w Polsce i zagranicą, m.in. dla Expandera, Oponeo, Morizona, Ergo Hestii i Grupy Energa. SEOgroup koncentruje się na dostarczaniu wartości dla klientów w postaci jakościowych działań i ponadstandardowej obsługi.


Agencja marketingowa zarządzana przez Marcina Żebrowskiego, który przez ponad 20 lat pracował w redakcjach różnych mediów. Najdłużej w TVN24 - najpierw jako reporter, potem prezenter i w końcu jako koordynator programowy. W ofercie Brand Stars znajduje się m.in.: kreowanie wizerunku, tworzenie tekstów i sloganów reklamowych, promocja w mediach, projektowanie graficzne, sesje zdjęciowe oraz produkcja filmowa.


Kreatywne studio projektowe, które od trzynastu lat operuje na polu oprogramowania. Każdy projekt, strona internetowa, system dedykowany lub sklep internetowy to misja specjalna, do której Alfa Bravo podchodzi z pełną mobilizacją i maksymalnym zaangażowaniem. Współpracowała z firmami takimi jak: VTS, Mercedes Benz, Sennheiser, Vector, Yamaha, Atos, Operon, Kanlux, czy Masterlease. Realizuje zarówno rozbudowane i wielozadaniowe przedsięwzięcia, jak i mniejsze projekty.


Firma doradztwa finansowego działająca od 2007 r. Zgromadziła zespół wiodących na rynku specjalistów i ekspertów finansowych oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem, którzy budowali zaawansowane modele finansowania, pomagali w zdobyciu środków oraz obsługiwali spektakularne, wielomilionowe transakcje. Grupa Tritum jest aktywna w wielu branżach, w tym w projektach nieruchomościowych.Kancelaria prawna, która od wielu lat wspiera przedsiębiorców w najtrudniejszych chwilach poprzez wdrażanie skutecznych procesów restrukturyzacyjnych. Posiada liczny zespół ekspercki i kilka oddziałów w Polsce. What Now® rozumie procesy biznesowe i efektywnie wdraża skuteczne rozwiązania prawne i biznesowe w zakresie restrukturyzacji i przekształceń spółek kapitałowych, planowania strategicznego, pozyskiwania finansowania i postępowania upadłościowego.


Od ponad kilkunastu lat zajmuje się w doradztwem finansowym i biznesowym oraz pozyskiwaniem i obsługą projektów unijnych – dotacyjnych i bazujących na instrumentach zwrotnych (w tym w ramach funduszu pożyczkowego TISE ,,Pomorze Przyszłości” ukierunkowanego na projekty B+R. Do grona klientów Profi Biuro Doradztwa Ekonomiczno-Prawnego zaliczają się zarówno startujące firmy, jak i podmioty takie jak: Lotos, Energa, Kulczyk Investments, LPP, Aldesa, czy Sescom.


Firma doradztwa personalnego oferująca wsparcie menadżerom w zakresie wykorzystania potencjału i wzbudzania motywacji u pracowników dla osiągnięcia zakładanych celów biznesowych. Podnosi samoświadomość i kompetencje menadżerskie poprzez trening mentalny, coaching i doradztwo interpersonalne. Leader Sight zwiększa satysfakcję, efektywność i skuteczność działania oraz wspiera w podejmowaniu nowych wyzwań zarządczych i biznesowych.


Biuro Rachunkowe Greber i Rózga S.C.Zapisz się, żeby dowiedzieć się o nowych projektach
Zamknij