Crowdfunding w praktyce

Podmioty pozyskujące inwestorów w ramach crowdfundingu korzystają najczęściej z wyspecjalizowanych platform takich jak Wspólny Interes, które informują o prowadzanych emisjach i dostarczają mechanizmy pozwalające na złożenie zapisów na akcje lub udziały oraz śledzenie przebiegu emisji i zainteresowania inwestorów.

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestowaniem w ramach crowdfundingu, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi i zapowiadanymi emisjami prezentowanymi na stronie Wspólnego Interesu. Zapraszamy także do zapisywania się na tzw. listę oczekujących na poszczególne emisje dzięki czemu nie przegapisz momentu, w którym dana spółka rozpocznie sprzedaż swoich akcji lub udziałów i upubliczni szczegółowe informacje odnośnie emisji i prowadzonej działalności.

Zapraszamy również do zarejestrowania się na stronie Wspólnego Interesu, dzięki czemu będziesz otrzymywać regularny newsletter z informacjami o aktualnych emisjach oraz artykułami nt. inwestowania na rynku kapitałowym i w ramach crowdfundingu. Na newsletter można także zapisać się bez konieczności rejestracji – pełna rejestracja będzie wymagana dopiero w momencie składania zapisów na akcje w ramach aktywnej emisji crowdfundingowej.    

Partnerzy
serwisu

Zapisz się, żeby dowiedzieć się o nowych projektach
Zamknij